Aktualności

Nowość w “Marpol” – przyczepa zmiatarka podciśnieniowa (odkurzacz) Votex VT420. Skontaktuj się z naszym Działem Handlowym, abyśmy mogli przygotować pokaz specjalnie dla Ciebie.

VT420 to kompaktowa przyczepa próżniowa z pojemnikiem o dużej pojemności 4,2 m³. Dzięki niskiej masie całkowitej (tylko 1492 kg) i nisko położonemu środkowi ciężkości przyczepa ta idealnie współpracuje z kompaktowymi ciągnikami od 45 KM i więcej. Turbina oferuje dużą moc, a ponieważ jest wykonana z wytrzymałej stali, ma także dużą żywotność.

VT420 jest standardowo wyposażona w tunel próżniowy o długości 1,7 metra z systemem podwieszania. Dzięki niemu tunel jest najlepiej przystosowany do pracy w zróżnicowanym terenie bez ryzyka uszkodzenia.

VT420 może być wyposażony w kilka opcji, takich jak ręczna rura ssąca, wertykulator lub kosiarka bijakowa. Zarówno w przypadku wertykulatora, jak i kosiarki bijakowej, materiał jest zbierany podczas tego samego przejazdu. Dlatego VT420 jest wszechstronny i nadaje się do użytku niemal przez cały rok. Votex VT420 to kompaktowy rozmiar, duża wydajność.