Aktualności

Nagroda

Kolejny rok, kolejne wyróżnienie, tym razem marka KUBOTA nagrodziła nas za największą sprzedaż kosiarek serii GR od 2012 roku. Serdecznie dziękujemy!

Green Gold Elegant Christmas Wishes Card Square 1

Kolejne przekazanie maszyny - Ciągnik Kubota LX-401 

Nowa seria LX marki Kubota posiada wiele zalet, a jednocześnie ustanawia nowe standardy w dziedzinie jakości i wyposażenia. Nieważne, czy w grę wchodzi koszenie, prace z ładowaczem czołowym, utrzymanie ulic czy usuwanie śniegu – ten niezawodny, kompaktowy traktor pewnie radzi sobie z szerokim wachlarzem zadań w miastach i na terenach zielonych, gwarantując siłę i wygodę użytkowania.

G231 - Zagłębie Lubin

W miesiącu czerwcu przekazaliśmy kosiarkę samojezdną Kubota G231. Odbiorcą maszyny był klub piłkarski Zagłębie Lubin.

Kosiarki samojezdne serii G zapewniają wysoką sprawność, dużą łatwość obsługi i imponującą skuteczność. Te wysokowydajne maszyny są tak samo zadziwiające podczas koszenia trawników o dużej powierzchni, jak i podczas pracy na pochyłych zboczach. Wysoka jakość koszenia wykonywanego bez wysiłku i w sposób ekonomiczny pozwala Ci cieszyć się z dobrze wykonanego zadania.

 

Przekazanie Kubota L1-382

W maju przekazaliśmy profesjonalny ciągnik - Kubota L1-382 DHW Rops.

Ciągnik L1-382 marki Kubota może pochwalić się bezkonkurencyjnym stosunkiem ceny do jakości. Te solidne i trwałe maszyny są nie tylko łatwe w obsłudze i konserwacji, ale również sprostają każdemu zadaniu w codziennej pracy, dając użytkownikowi pełną satysfakcję.

Przekazanie maszyn Zakładowi Komunalnemu w Opolu

Jakiś czas temu mieliśmy ogromną przyjemność spotkać się z pracownikami Zakładu Komunalnego w Opolu i przekazać im profesjonalne maszyny marki Kubota. Były to trzy ciągniki LX-351, które spełniają zgodność z normą emisji spalin EU stage V , czyli w mniejszym stopniu oddziałują na środowisko i mają większą oszczędność paliwa.

To już tradycja, z której bardzo się cieszymy i jesteśmy niezmiernie dumni. Kolejny rok Marpol z prestiżową nagrodą Kubota za sprzedaż maszyn i urządzeń w roku 2021.Miło nam gościć w kręgu najlepszych dierów Kubota Groundcare po raz kolejny. Dziękujemy bardzo naszym klientom, bez Waszego zaufania drodzy Klienci nie byłoby to możliwe..

Wydłużając czas pracy kosiarek, oszczędzasz pieniądze i dbasz o środowisko. 

Skorzystaj z profesjonalnego ekoprzeglądu i rozpocznij sezon na pełnych obrotach. W ramach ekoprzeglądu gwarantujemy nie tylko wymianę filtrów oleju silnika i przekładni oraz oleju silnikowego i hydraulicznego na oryginalne materiały eksploatacyjne Kubota, ale także gruntowną kontrolę stanu kosiarki wraz z jej niezbędną regulacją, smarowaniem czy ostrzeżeniem noży. Dzięki ekoprzeglądowi Kubota wydłużasz pracę swoich maszyn i wspólnie z nami dbasz o otaczające Cię środowisko

Tradycyjnie w grudniu wraz z pracownikami naszych firm - Gruner oraz Marpol, spotkaliśmy się na Wigilii firmowej. Dołożyliśmy wszelkich starań, by choć na chwilę oderwać się od spraw zawodowych, porozmawiać na różne tematy w atmosferze zbliżajacych się Świąt Bożego Narodzenia. Wszystkim naszym Pracownikom i Klientom, jeszcze raz Zdrowych i Wesołych Świąt.

Tym razem nowoczesność spotkała się z historią? 13 października 2021 roku dostarczyliśmy do Muzeum wsi opolskiej ciągnik rolniczy Kubota B2201 na kołach rolniczych z przyczepką 3-stronnego wysypu. Bardzo dzikujemy za możliwość przeniesienia się w czasie? i gratulujemy wyboru. Mamy nadzieję, że usprawni to pracę a my będziemy mogli cieszyć się pięknie zadbanym muzeum. Naszę ofertę możesz sprawdzić tu: Oferta

Mamy ostatnio szczęście do odwiedzin na stadionach. Tym razem Stadion Zagłębie Lubin, gdzie 16 września 2021 roku nasz zespół przekazał kolejną profesjonalna maszynę marki Kubota L1-522 na oponach trawiastych wraz z ładowaczem czołowym wraz z osprzętem zakupione u nas. Naszę ofertę możesz sprawdzić tu: Oferta

Kolejny przystanek,tym razem Zabrze i stadion. Wrażenia nasze niezapomniane, z chęcią wybierzemy się na jakiś mecz. Mamy nadzieję, że klient będzie pod podobnym wrażeniem eksploatując maszyny wraz z osprzętem zakupione u nas. Naszę ofertę możesz sprawdzić tu: Oferta

A tu z wizytą w gminie Ornontowice. Mamy szczęście do pięknych miejsc. Tym razem klient zdecydował się na kosiarkę samojezdną Kubota GR1600. Więcej o produkcie przeczytacie tutaj: Kosiarka Kubota GR2120

Kolejna dostawa, tym razem Kubota ST 371 wraz z osprzętem. Urzekła nas sceneria i gospodarstwo naszego klienta. Mamy nadzieję, że będzie zadowolony a nowy zakup niezawodny. 

Marpol kolejny raz wśród liderów sprzedaży maszyn komunalnych Kubota za rok 2020. Jesteśmy bardzo dumni z kolejnego sukcesu oraz dziąkujemy przedstawicielowi Firmy Kubota za odwiedziny w naszej firmie .

Kwiecień 2021 roku. Dostawa dwóch zestawów wyposażonych w osprzęt firmy Kersten.

Kwiecień 2021 roku - Odra Opole zdecydowała się na kolejne zakupy w naszej firmie. Poniżej zdjęcia z przygotowania produktów w naszej firmy oraz z prezentacji maszyn już u klienta. Dziękujemy za zaufanie. Więcej ofert znajdziecie tu.

Wiosna tuż, tuż, widać już po zakupach w naszej firmie. Tym razem ciągnik Kubota z serii L 1501. Ciągnik serii L poradzą sobie nawet z najbardziej wymagającymi obciążeniami roboczymi. Te potężne miniciągniki oferują szeroki zakres opcji (klimatyzacja kabiny, przekładnia mechaniczna / przekładnia hydrostatyczna / przekładnia Glide Shift itp.) dostosowanych do potrzeb użytkowników. Więcej ofert znajdziecie tu.

Marzec 2021 roku. Przygotowujemy kolejny transport maszyn Kubota wraz z osprzętem dla jednego z naszych klientów. Dziękujemy za zakup i życzymy dobrego użytkowania sprzętu.

Grudzień 2020. Nowe maszyny w drodze do klienta.

Miniciągniki w Firmie Pana Grzegorza Magalskiego

Kolejną gałęzią naszej działalności jest bardzo dobra współpraca z włoską firmą.

Kolejny zadowolony klient: Firma Aqua-Tech Bartłomiej Cieślak

Zagłębie Lubin. Wchodzimy na murawę.

Nasi klienci zamawiają tylko sprzęt najwyższej klasy.

Czerwiec to miesiąc rozpoczynający żniwa, a u nas na tą okazje zamówisz wymarzony sprzęt.

Maszyny wyjeżdżają do naszych zadowolonych klientów.

Targi Gardenia w Poznaniu 2020

29. stycznie przeprowadziliśmy pokazy maszyn komunalnych marek Kubota oraz Kersten. Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia.

Gabriel Piechota po raz kolejny zostaje Handlowcem Roku firmy Kubota. Nagrodą jest wizyta w fabryce Kubota w Japonii.

Urządzenia firmy Kersten uzupełniły ofertę MARPOL o profesjonalny osprzęt, doposażający maszyny komunalne Kubota.

Nasi klienci mieli okazję wziąć udział w testach kosiarki Kubota, zaawansowanej serii Z. Maszyna wyróżniała się dużą prędkością roboczą oraz minimalnym promieniem skrętu.

Urządzenia firmy Kersten uzupełniły ofertę MARPOL o profesjonalny osprzęt, doposażający maszyny komunalne Kubota.

600 hektarów borówki amerykańskiej i 50 miniciągników Kubota – to wyjątkowe połączenie można znaleźć w gospodarstwie na Podlasiu, należącym do Jerzego Wilczewskiego. Jak zaczęła się ta przygoda i dlaczego postawił na japońską markę? Zapraszamy do obejrzenia reportażu z cyklu „Kubota. Poznajmy się bliżej”.

Maj, czerwiec i lipiec to w “Marpol” miesiące pokazów i testów. Skontaktuj się z naszym Działem Handlowym, aby umówić się na pokaz oferowanych przez nas maszyn komunalnych, przygotowany specjalnie dla Ciebie.

Nowość w “Marpol” – przyczepa zmiatarka podciśnieniowa (odkurzacz) Votex VT420. Skontaktuj się z naszym Działem Handlowym, abyśmy mogli przygotować pokaz specjalnie dla Ciebie.

Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu “Gardenia” to impreza, na której można poznać nowe trendy w branży i zyskać nowe kontakty biznesowe. Swoją ofertę zaprezentowała także firma KUBOTA.